HONOUR ROLL

2014 STATE REPRESENTATIVES

SPORT NAME SCHOOL
SWIMMING Leslie Neilsen St Patrick's, Kogarah
  Adam Grant St Joseph's, Kemey
  Lachlan Colwell St Brigid’s, Coonamble
  Anna Lee St Joseph's, Enfield
  Madeleine Hardy St Michael's, Stanmore
  Darcy Reinile Mt St Patrick's, Murwillumbah
  Jayden Weymark Mary Immaculate, Quakers Hill
  Lydia Murray St Brigid’s, Coonamble
  Donna Choi St Mary's, Concord
  Mikaela Short St Edward's, Tamworth
  Lily Hardman St Michael's, Blacktown South
  Connor Brackin St Agatha's, Pennant Hills
  Charlie Hawke Holy Spirit, Kurri Kurri
  Laura Wilson OLSH, Randwick
  Sarah McIntosh St Joseph's, Laurieton
  Joshua Smith St John the Baptist, Woy Woy South
  Sara Negus St Patrick's, Griffith
  Tony Kokegei (STAFF) St Patrick's, Macksville
  Peta Haynes  (STAFF) St Christopher's, Panania
CRICKET Adam Sidhu St Michael’s, Lane Cove
  Justin Green St Christopher’s, Panania
  Clare Webber St Joseph’s, Merewether
  Eden Fraser St Charles’, Ryde
  Mary Godsell (Invitational Team) St Monica's, Richmond
  Grace Thomas (Invitational Team) Holy Spirit, North Ryde
DIVING Edouard Grigg Holy Trinity, Wagga Wagga
  Angus Grigg Holy Trinity, Wagga Wagga
  Louis Grigg Holy Trinity, Wagga Wagga
BASKETBALL Jordan Roman St Michael's, Blacktown South
  Earvin Dizon Holy Spirit, Carnes Hill
  Keely McLean St Mary's, Warners Bay
  Neve Tratt St Mary's, Dubbo
  Isabelle Morgan Sacred Heart, Mosman
  Ella Dent St Joseph's, Bulli
  Mackenzie Roddam St Michael's, Nowra
  Ella McFarlane Sacred Heart, Kooringal
  Claire Hargreaves  (STAFF) St Laurence's, Dubbo
AFL Braeden Glyde St Michael's, Coolamon
  Jayden McLachlan Holy Trinity, Wagga Wagga
  Liam McCallum St Michael's, Baulkham Hills
  Nathanael Mooney Mater Dei, Wagga Wagga
  Thomas Trevaskis St Augustine's, Brookvale
  Daniel Turner St Patrick's, Albury
  Patrick Parnell St Patrick's, Albury
  Bart Carroll Henschke, Wagga Wagga
  Nick Hodgson St Joseph's, Balranald
  Callum Van Den Driest St Anthony's, Kingscliff
TENNIS Mia Repac St Columbkille's, Corrimal
  Eric Tripathi St Michael's, Blacktown South
FOOTBALL Alexander Bonetig Stella Maris, Shellharbour
  Adam Sherratt St Joseph's, Port Macquarie
  Patrick Wood St Rose, Collaroy Plateau
  Jack Simmons St James', Kotara South
  Eliza Coleman Holy Spirit, North Ryde
  Anastasia Grozdanov St Therese's, West Wollongong
  Isabella Volkanovski St Therese's, West Wollongong
GOLF Bart Carroll Henschke, Wagga Wagga
  Lachlan Jones St Mary's, Dubbo
CROSS COUNTRY Charlotte North Sacred Heart, Pymble
  Lachlan Cornelius Holy Spirit, North Ryde
  Lachlan Grana John the Baptist, Bonnyrigg
  Edward Parker St Bernard's, Berwora Heights
  Sara Negus St Patrick's, Griffith
  Kailyn Joseph St Bernadette's, Castle Hill
  Daniel Murrell St Joseph's, Uralla
  Alexander Tuckfield St Joseph's, Como
  Patrick Cantlon Our Lady of Fatima, Caringbah
  Kai Hammond Christian Brothers, Lewisham 
  Troy Moran (STAFF) Sydney CEO
HOCKEY Nathan Czinner St Mary’s, Armidale 
  Jake McCann St Mary’s, Armidale 
  Benjamin Martin MacKillop College, Warnervale
  Neive Campbell Good Samaritan, Fairy Meadow
  Shakaya Bott St Patrick's, Lithgow
  Emily Thompson St Parick's, Lithgow
  Laura Harley St Joseph's, South Grafton
  Grace Young St Joseph's, South Grafton
NETBALL Lisa Filby (STAFF) Santa Sabina, Strathfield
  Milla Evans St Mary’s, Toukley
  Erin Kessler St Cecilia’s, Wyong
  Mikaela Quinlan St Patrick’s, Asquith
  Shae Slattery St Mary’s, Toukley
  Tayla Fraser (Student Umpire) Marian College, Kenthurst
  Emma Thornton (Student Umpire) Caroline Chisolm, Glenmore Park
RUGBY LEAGUE (OPENS) Jayden McLachlan Holy Trinity, Wagga Wagga
  Adam Zahra St Monica's, Richmond
  Harley Lester St Agnes', Matraville 
  Uinitoni Mataele Good Shepherd, Plumpton
  Thomas Maka St Patrick's, Guildford
  Ethan Butterfield St Paul's,  Rutherford 
RUGBY UNION Timothy Ryan St Catherine’s, Singleton
  William Johnston St Mary’s, Dubbo
  Teddy Wilson St Augustine’s, Brookvale
  Tolutau Koula Our Lady of Mt Carmel, Waterloo 
  Michael Eid St Madeleine’s, Kenthurst 
  Jonathan Chan Prouille, Wahroonga
SOFTBALL Liam McCallum St Michael's, Baulkham Hills
  Mitchell McDonough Holy Family, Menai
  Christopher Rutherford Our Lady Queen of Peace, Greystanes
  Keeley Lennon Holy Family, Menai
  Paris Hall Mater Dei, Wagga Wagga
TOUCH Michael Tannous Christian Brothers, Lewisham 
  Jonah Pezet St Mary's, Toukley
  Riley Jones Our Lady of the Rosary, The Entrance 
  Matilda Vearing Henscke, Wagga Wagga
  Lucy Anderson Sacred Heart, Wagga Wagga
  Milla Evans St Mary's, Toukley
  Satara Speedy St Joseph's, Glen Innes
  Lucy Dillon St John Fisher, Tumbi Tumbi
  Georgia Carroll Mater Dei, Wagga